ÇSGB Bünyesinde Birleşme Sesleri

• @paretowilfredo Valla bence kendi adınıza konuşun genellemeyin konuşmalarınızı, ben bir sgk denetmen yardımcısı olarak ve arkadaşlarımın büyük çoğunluğuda öyle düşünüyor yani bizler birleşmeden yanayız.Yani anlayacağınız 3600 EK GÖSTERGE ve SGK MÜFETTİŞLİĞİ ünvanı olmazsa olmazımızdır..

• @prst Kardesim 'biz' soylemim Tercihini Yap ailesidir. 1600 meslek mensubu adina yorum yapmak tabi ki bana dusmez. ;)

• @Dinatale genel soylemin 'birlesme' olmasindan oturu bu kavrami daha yerinde gorduk kardesim. Icerikte de her ihtimali tartismaya degerlendirmeye calistik. İş mufettisleri kesinlikle ayri bir noktada bana da sorarsan. Muhendisligin de meslegin icinde olusunun bir sebebi var gercekten teknik ve de farkli da bir mevzuat iceriginde calisiyorlar. Ama piyasada az da olsa 3 meslek bir arada konusuldugundan hepsini kapsayan bir baslik tercihimizdir.

• @mauro-camoranesi Maliye konusundaki fikirlerde sanirim mutabikiz. Mesrulastirmadan cok baska ornegin olmayisi o soyleme itiyor herkesi. Baska yakin ornek yok su an icin. Bakalim zaman neler getircek. Burafa fikir beyan edilmesi herkes icin iyidir bence. Istisare en iyi cozum yontemidir. Tecruben ile yaptigin katkin icin sagolasin

• @snofruu belli ki bu konu acıtmış arkadaşı :goal:

Cevaplamak için giriş yapın

TercihiniYap.net ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.