Group Details Private

SGK 8.promosyon anlık mülakat takip

 • RE: 2020 ilgöç uzman yardımcılığı mülakatları

  Arkadaşlar merhaba işletme bölümünden mülakata giren tecrübeli arkadaşlar var mı ne tarz sorular soruyorlar acaba ?

  posted in KPSS A
 • RE: ÇSGB Bünyesinde Birleşme Sesleri

  Merhabalar, bahse konu uygulamalar elbette ki makamların insiyatifinde ve nihai karar verici olacak olanlar da kendileridir. Sadece meslek erbapları olarak gücümüz yettiği, dilimiz döndüğünce yaşadığımız sorunlara çare olacak önerileri dile getirmeye çalışıyoruz. Özlük hakkından, çalışma sistemine dek karar verici merciler bellidir ve bizler sadece işimizi en iyi şekilde yapmaya çabalıyoruz.

  posted in ÇSGB
 • RE: 11.Promosyon SGK Hk.

  SGK Denetmenleri Dernek Başkanı
  Sosyal Güvenlik Kurumu Başkani ile görüşmelerı sırasında 11. Promosyon Denetmen Yardımcılığı alım talebimizi iletmiş. Alımın gerçekleşeceğini fakat tarih konusunda bilgi verilmemiş. Başkan süreçten dolayı net tarih verememiş.

  posted in KPSS A
 • RE: ÇSGB Bünyesinde Birleşme Sesleri

  Uzun zaman önce bir dönem başlığı altında çok vakit geçirmiştik. #denetmenlertakipte hareketini @pareto_wilfredo üstadın da izniyle burada da kısaca izah etmek isteriz. Malum olduğu üzere Sosyal Güvenlik Denetmenleri’ nin uzun süredir beklentisi içerisin olduğu grup Başkanlığı konusu, meslek hakkında rotasyon söylentilerinin çakması üzerine; herhangi bir odak olmaksızın; meslek mensuplarının tamamen bağımsızca başlattığı; rotasyonun çözüm olmayacağının dile getirilmeye çalışıldığı ve grup başkanlığı isteğinin yinelediği bir harekettir. Umuyoruz ki süreç sonunda meslek daha tanınır hale gelip, beklentiler karşılanır. Kurumun önemli yapı taşlarından olan meslek; yaşamış olduğu sorunları ilk ağızdan dile getirmek, birlikteliği sağlamak adına bu güzel hareketi başlatmıştır. Önemli olan hiç bir makam ve ünvan ile çatışmadan, itidal dahilinde hasıl olan ihtiyaçları dile getirmektir. Eski meslektaşlar olan mülki idare amirleri, kurum bürokratları, eski teftiş kurulu mensubu müfettişler ve bir çok sivil toplum kuruluşu ile kişinin desteğini almakta olan hareket gün geçtikçe daha güzel bir noktaya evrilmektedir. Umuyoruz ki; devletimizin ve kurumumuzun yararına olacağına inandığımız, mesleki motivasyonu artıracağını bildiğimiz grup başkanlığı uygulaması en kısa sürede kurum idari yönetimimizin de desteğiyle hayata geçer. Bu şekilde hem yeni sistemin kolaylıkları ve işlevselliği, hem artan inanç ve motivasyon ile daha faydalı çalışmaları yapabilmek adına sabırsızlıkla bekliyoruz.

  posted in ÇSGB
 • RE: Kuru göz sendromu

  Bugün ben de doktora gittim göz problemi ile alakalı. Sabah başlıyorum derse öğleden sonra 3 4 gibi bütün yazılar buğulanıyor ve birbirine giriyor şikayeti ile göz damlası ve dinlendirici gözlük verdi doktor. Göz bozukluğu değil ama yorgunluktan kaynaklı olduğunu söyledi. Sanırım iibf mezunları olarak kaderimiz biraz da bu.

  posted in DİĞER
 • RE: 11.Promosyon SGK Hk.

  @adanali01 programda alimla ilgili hiçbir şey demedi. 20 gün önce denetmen başkanına alimla ilgili sormuştum o da herhangi bir çalışma olmadığını söyledi alım olursa da yıl sonuna doğru olur dedi.

  posted in KPSS A
 • RE: 11.Promosyon SGK Hk.

  SGK başkan vekili İsmail Yılmaz NTV berfu güvenin programına çıkıyormuş. Saat 12:30. Herkes berfu güvene alımlarla ilgili twit atarsa belki sorar.

  posted in KPSS A
 • RE: Ruh eşini bulamamış iibfliler

  Bir umuttur yaşatan insanı 🙂

  posted in KPSS A
 • RE: 11.Promosyon SGK Hk.
  1. Promosyon alimla ilgili dernek başkanı verdiği cevap: şimdilik herhengi bir gelişme yok. Bu sene alıma çıkarlar mi diye sorduğumda verdiği cevap: ülke normale dönmeden bir şey ongoremiyoruz. Bence yıl sonuna doğru ilan gelebilir diye umuyorum.
  posted in KPSS A
 • RE: 2020 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcılığı Alım İlanı

  @M-Niskanen 500 kişilik ilan aynı dguy gibi olur 400 İİBF 50 mühendis 50 istatistik gibi bir paylaşım yaparlar yani bunun gibi bir paylaşım yaparlar

  posted in KPSS A