Soru Bankasi

Ufak tefek cinayetler

• MGK 2018

Dünkü bölümü izleyen yok muydu? Emre ve Kerim bence anlaşmalı. Emre ile Pelin arasında bir şey olmuş. Kerim de insanların elini zor sıkıyor ve elinde bileklik var. Büyük ihtimal bileklerini kesip intihar etti. Oya'nin mahkemeye çıkarıldığı cinayet ise Edip cinayeti değil yeni başka bir cinayet.

• Ufak tefek deniyordu sanırım dizi de onlarca cinayet var.

• MGK 2018

Katil Arzu çıktı, önceden tahmin eden var mıydı? Acaba motivasyonu neydi?

• @alageyik08 sonunda netleşti mı? Ohh be bu ara diziler bir şeyleri hepten netleştiriyor. Kadın dizisinde de Sarp çocukları ve eşinin yaşadığı öğrendi 🤗

• MGK 2018

@antimülakat Benim o dizide en sevdiğim karakter Arif olduğu için Sarp'ın gelişine hiç sevinmedim. Epeydir de bakamıyorum o diziye.
    Aslında ufak tefek cinayetlere de kızıyordum, katilin ortaya çıkması iyi oldu. Ama Arzu olması çok ilginç, bakalım daha neler olacak dizide.

• geçen sene ben de izliyordum bu sene bıraktım. Dizide çok fazla kadın var 🙂 niyeyse sıkıcı geldi.

• Her hafta 'Bu defa izlemeyeceğim' diyip sonrasında merakıma yenik düşerek seyrettiğim dizidir. Bazı konular kabak tadı vermeye başlasa da ilk bölümündan itibaren izlediğim içik bırakamıyorum demek kib

---Spoiler---

Dizinin 4 kadın başrolünden 3'ü katil oldu.
    -Arzu, Edip Hoca'yı kafasına şamdan vurmak suretiyle tek darbede öldürdü.

-Pelin, üniversitedeyken kendi doğum günü partisinde sarhoş oldu. Okuldan arkadaşı Emre'yle günah dolu dakikalar geçirererek Taylan'ı aldattıktan sonra o kafayla arabayla orman yoluna çıktı. Birini ezdi ve panik olarak Emre'yi aradı, ondan yardım istedi. Pelin'in çarptığı kişi öldü. Emre ve Pelin suçu başkasına atarak olayın üstünü kapattılar.

-Oyacık ise ebedi dostu, akıl hocası, kader arkadaşı Edip'in katilinin Arzu olduğunu öğrendi. Taylan'ı sarhoş edip ona katilin Arzu olduğunu itiraf ettirdi ve ses kaydı aldı. Ses kaydını Kemal Başkomiser'e götürmek yerine intikamını kendi almak istedi. Oya, o hırsla Arzu'nun üzerine siyah bir jipi sürdü, domestik ve bir o kadar da minnoş Arzu karakteri de böylece öldü.

-Diğer 3 kadının aksine Merve'nin şimdilik bir cinayet vukuatı yok. Tabii hayatlarını mahvederek yaşarken öldürdüğü insanları saymazsak.

-Unutmadan yazayım, ilk sezonda doktor Elif'in yanlışlıkla içtiği zehirli limonataya zehri koyan Burcu'ydu. Yani Burcu da dolaylı yoldan katil oluyor.

---Spoiler---

Başlığa 27 gündür yazılmamış, up yapayım dedim. Diziyi izlemeyenler için özet oldu.

• Bu dizi de iyi karakter var mi acaba? 🙂

• @sbf1983 İlk sezon sorsanız Arzu derdim, ama o da Edip'in katiliymiş😂

• Bir cihan fatihi dizisini yedi doymadı bu dizi. Neyse ki Kadın dizisi hala ayakta!

• @tarihcibiri efsane bir dizi takipçisi bulduk. Diziyi kadınlara bakışım değişir diye korktuğum için izlemeyi bıraktım 🙂

• @aliveli Haklısınız hocam 🙂 Ben de hemcinslerime tereddütle yaklaşıyorum 😄

• Dizi haftaya final yapıyor diye bazı duyumlar var. Ay Yapım'ın yerinde olsam erken sezon finali yapar, 1-2 ay aradan sonra yeniden düzenlenmiş senaryoyla
    3. sezona internet dizisi olarak devam ederdim. Blu Tv, Netflix vs gibi platformlarla anlaşma yapsalar, bence dizi Utc fanları tarafından izlenebilir. Zaten dizinin Total reytingi düşük, AB grubu reytingde ilk sıralarda. Oyuncular+Kamera arkası ekibi bu diziden kaç kişi ve ailesi ekmek yiyor. Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi Total grubu dizilerin reyting sıralamasında altlarda kaldığı için bu dizi bitmemeli, internet dizisi olarak yoluna devam etmelidir.

• Banned

Çok güzel diziydi.

• Bitti mi bu dizi? Şu bir cinayet vardı kimin yaptığı ortaya çıktı mı? Kimlerin parmağı varmış olayda?

Log in to reply

Baskent Kariyer Aksoyuzem