Group Details

KDK 2018

• RE: 6 - 12/13 Eylül 2020 KPSS Lisans ve A Grubu Sınavları Hazırlık Platformu

Arkadaşlar biraz önce konusu geçti de bizim aramızda bir karışıklık oldu size de sormak istedim. Kpss a sınavları kaç yıl geçerli. Geçen yıl 2019 kpss 1 yıl mı 2 yıl mı. Net bilgisi olan yardım edebilir mi

posted in KPSS A
  • RE: 2020 SGK Müfettiş Yardımcılığı Alımı Ne Zaman Olur?

Gel vicdansız gel insafsız gel... noldu bu a grubu sınavları ya. Yeni sınav geldi. Kökü kurudu valla.

posted in KPSS A
  • Kitapların eski ve yeni basımları

Merhaba arkadaşlar. Bu başlığı hukuk hariç kitaplar için açtım. İktisat muhasebe gibi derslerde mesela erdal ünsal, yüksel bilgili ya da ferhat yıldız falan elimde hep eski başım kitaplar var. Bu kitapların yenilerini almak gerekir mi. Içerik falan bilenler var mı. Eski yeni kitaplar konusunda.

posted in KPSS A
  • RE: 2020 Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav İlanı

Allah hepinizin yüzünü güldürsün. Zamanında bizde aynı sesleri veriyorduk. Her zaman yanınızdayız ve destekliyoruz. Çalışan herkes hakediyor. Uzun zamandır böyle güzel etkinlik yapılmadı. Hepinizi tebrik ediyorum. Biz de elimizden gelen desteği verdik. Umarız size sonucu güzel olur. Evel verenler olarak güzel yerleri hakediyorsunuz.

posted in KPSS A

gelmeyecek mi bu ilan yaaaaa. offffff var mı duyan gören.

posted in KPSS A
  • RE: hesabı komple kapatma

@paretowilfredo Forumlar insanların bilgi paylaşımlarıyla birbirlerine yardımcı olduğu bir konsept, size bu konuda hak verebilirim ama takdir edersiniz ki kişisel verilerin güvenliğinin sağlanması yasal bir zorunluluktur.Biz daha evvel burada, kişisel verilerin tehlikeye girdiğine de hep birlikte şahit olduk.(Örneğin daha önce burada gayet masumane bir şekilde yalnızca sınav sıralamalarını paylaşan bazı arkadaşlarımız, mülakat listesinin yayınlanmasıyla birlikte ifşa olmuşlardı, kimlikleri açığa çıkmıştı.) Sizler de bilirsiniz ki forum mantığında rumuz kullanımının amacı insanların gerçek kimliğinin, özel bilgilerinin ortaya çıkmaması, takma isimler altında anonim olarak faydalı bilgilerin yayılmasının sağlanması vardır.Ancak yukarıda da belirttiğim gibi bazı spesifik durumlarda zarar görme tehlikesi ortaya çıkabiliyor.Sizden isteğim (Sanırım birçok arkadaş da bu konuda benimle hemfikirdir) üyelere, belirli süreyle kısıtlı da olsa, yukarıdaki gibi durumlara karşı tedbiren, gönderilerini değiştirebilme veya silebilme imkanı getirmenizdir. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

posted in DİĞER
  • RE: hesabı komple kapatma

Yazılanların ve üyeliğin silinemeyeceği üye olurken yazılsa dahi insanların fikir ve karar değiştiren özgür canlılar olduğu göz önüne alındığında, etik bir kural olmaz. Daha önceden postları silme özelliği vardı zaten, fakat nedense sonradan kaldırıldı.Bu doğru bir uygulama değil anayasa bile değişiyorken insanlar bir anlık kızgınlıkla üzüntüyle mutlulukla paylaştığı şeyleri silmesine düzeltmesine izin vermemek en hafif tabirle saygısızlıktır.
    Buradan yöneticilere sesleniyorum. İşi goygoya vurmadan acilen bu uygulamanızı ![alt metni](görsel url)değiştirin lütfen.Herkes ifade özgürlüğüne ve beyanlarını değiştirme hakkına sahiptir.Teşekkürler.

posted in DİĞER

yds şimdiye kadar istemedi ama kendi ing sınavını yapıyor. ayrıca mülakatta da ing soruluyor

posted in KPSS A

Ben de orda çalışan bir arkadaşla görüştüm. 2020 de gelir dedi ama 2020 365 gün yani. Mustafa apaydın gerçekten duyarlı bu konuda ama mesela ben ilandan emin olmadan ders çalışamayanlardanım. istediğim tek kurum ve başka kuruma girmeyi de düşünmüyorum. martta sınav olalı tam 2 yıl olacak.

posted in KPSS A
  • 2020 SGK Müfettiş Yardımcılığı Alımı Ne Zaman Olur?

Merhaba arkadaşlar uzun zumandır beklediğim ilan için totem yapıp başlığı buraya bırakıyorum.
    umarım su ilan gelirde ben ve benim gibi bazı meslekleri ve kurumları isteyenlerin yüzü güler.

posted in KPSS A