Soru Bankasi

  GÜNCEL BAŞLIKLAR


BURÇLARA GÖRE KPSS SONUÇ AÇIKLANMASI :) • Madem Netler Bu kadar Hava'da Uçuşuyor. Bizde Erkenden Açıklayalım Sonuçlarınızı Burçlara Göre 🙂

  KOÇ : “Girişkenlikleriyle” nam salmış koçlarımın sınav sonuçları da pek bir "Girişken" olmuş, Hemen de "Heveslendin" dimi ? Şimdi sonucunu Söyleyeceğim. İyi almana Önce Sevineceksin sonra "Sıkılgan tavırlara" Başlayacaksın her zamanki gibi. Neyse senin gibi bizimde "Elimiz Açık, Bol" Puanı söylüyorum Not al : 83, Bak Bak hala "Hareketsiz-Durağan" tavırlar...Sevinsene "Koç'um Benim"
  BOĞA: "Tembellikleri" sınav sonucunu da yansımış, 40 alan soru fazla gelmiş olsa gerek, çoğunuz 20 tane işaretleyip çıkmış, iyi not alan sayısı oldukça az, "keyifleri erince" puanlarını öğrenirler. "Tükenmek bilmeyen enerjinizi" keşke sınav esnasında görebilseydik. Puanlar 60-70 bandında.
  İKİZLER: Hakikaten çift karakterlisiniz, %65'iniz İktisat İçbükey sorusuna iki cevap birden vermişsiniz, Hakaret kabul ettik ve sınavınızı geçersiz saydık. Hatalı Soru sorup sizin Güveninizi yoklayabiliriz, Ancak Sizin “Kararsız Davranmaya Hakkın Yok”. Otur Sıfır, Oturum başı iyi Hasılatımız oldu, İkizler olarak sizlere Takke Hediye ediyoruz.
  YENGEÇ: Nazik tavırlarınız kamera görüntülerinde dikkatimizden kaçmamıştı, Gelgelelim kendinizi de yaktınız, Silgi kolejli kızlar gibi kullanılmaz. Çok hassassınız yaa. Mallarınıza da çok düşkünsünüz "ÖSYM kalemlerini hemen de götürmüşsünüz" Neyse puanınıza gelince 84. Şimdi bol bol konuşabilirsiniz, zaten seversiniz.
  ASLAN: Lidersiniz ya, Ağasınız ya, Paşasınız ya, çok biliyorsunuz. Lakin üzgünüm sınav sonuçlarına göre bir bok bildiğiniz yok. Zaten İstatistiği 60 Dk. Çıkarmaktaki amaç "Özgürlük Düşkünlüğünüzü" azalmaktı. Neyse puanın 63 Hadi Övün, Gurur duyda görelim. 63 ile “Liderliği” elinden aldık. Kusurumuza bakma “Ağam, Paşam Kılıklı”
  BAŞAK: Ah şu utangaçlığı bi yenseniz, bu dünyanın hakimi sizsiniz, Bazı Başak KPSS adayına, farklı adayların sınav kağıdı gitmiş, pısırıklıklarından ses çıkartamayıp çözmüşler, yerlerine çözdükleri adaylar derece yaptı. Yazık olmadı mı şimdi size. Neyse Allahtan Sağ duyulusunuz, Ses çıkarmazsınız.
  TERAZİ: Denge diye buna derim, her bir testten 8er doğru yapmışsınız. lakin yeterli olamadı, üzgünüm bizimle değilsiniz. Baskı ve zorla böyle yapın desek yapmazdınız, Neyse siz tarafsız bir tarafsınız. Hayatta çok “Beklenti” içine girebilirsiniz. Umarım Bizden Beklentiniz Yoktur. Puan Söylüyorum 66 Yozgat.
  AKREP: Sizin için şehvet düşkünü diyorlar, kamera kayıtlarını inceledik, %40'ınız sınıftaki kızlara sarkıntılıkta bulunmuş, sizi değil ÖSYM sınavlarında, ülke sınırları içerisinde bir daha görmek istemiyoruz. Hafızanızı nasılda zorladık Malthus Sorusunda. Teknoloji idi, Sağlık İdi ? Yunus İdi, Hıdır İdi ?, Sokmak senin değil Bizim İşimiz.
  YAY: Neşe diyince akla siz geliyormuşsunuz, hakikaten doğru, şaka gibi cevaplarınız var, çok güldük. Batık Maliyetli yerine Fırsat Maliyet demişsiniz, puhaha allah iyiliğinizi versin sizin. Neyse her yıl Kpss için verdikleriniz paralardan dolayı, "Yardımseverliğinizden dolayı Şükranlarımızı iletiyoruz.
  OĞLAK: Madem sabırlısınız, bayramı da bekleyin. Not Mot Yok Size. Bayramdan sonra açıklayacağız sizin notunuzu. Ancak hani mükemmelliyetçiliğiniz, İstatistik testinde Muhasebe çözmeniz mi ? Sen Oğlaksın Oğlum Oğlak, “Çakallığın” ne Luzumu var.

  BALIK: Abi bak, nolur ağlama, herkes KPSS'den iyi almak zorunda mı, hem sen gönül adamısın. Sil salyanı sümüğünü, 55 almışsın ama olsun Sezgilerle seneye daha yüksek alırsın. Zaten sınava hiç girmesen 40 alıyordun, Senin standart az sapmış, Ösym Sana Çarpmış. Duygular çok sarkmış.

  KOVA : Entelektüel burç soru kağıdına sınavı esnasında yazdığınız orhan veli şiirleri çok hoşumuza gitti. Salla babam Salla, Her soruyu işaretle sonra yok ben neden düşük alıyorum. Hani "Mantıklıydınız" İstatistikten 40 soru işaretlemekte ne ? Neyse sonucu açıklayıp üzmeyeceğim, Alçak gönlün gibi notunda Alçak haberin ola...!

  ***Netler çok yüksek olunca, Konuyu dağıtmak amaçlı Kaleme alınmış bir yazı. Umarım herkesin gönlüne göre olur.
  Sağlıcakla,


 • Banned

  @sucuklu_oralet :))) kovaya çok güldüm :)) ama istatistikte 1 tane işaretleyip bıraktım hocam o yorum tutmadı bende. :)) • @kussesi Eyw hocam, Biraz Tebessüm Ettirdiyse ne Mutlu. Bazen Hayatın sadece "Sınavdan" ibaret olduğu düşünüyoruz. Kin, Nefret, Rekabet Duygusuyla Sisteme yenik düşüp birbirimizi kırıyoruz. Arada Mizahi Şeyler olmalı. Mizahı olmayanın, İzahı Olmaz Diye düşünüyorum. • Üstad Mars'ın ve Jüpiter'in dünyaya göre konumunu yorumlarsak yeni bir halkbank sınavı açılır mı?
  @Sucuklu_Oralet • @sucuklu_oralet gerçekten batık maliyeti silip fırsat maliyeti yaptım. siz astroloji de yetkili bi abisiniz sanırım:) • @sucuklu_oralet terazi 66 Yozgat denklemi tam isabet olmuş. Denge mi dengesizlik mi? Terazi burçları tam da bu dengede yer alıyor. Oldukça eğlenceli buldum kaleminize sağlık. • kanlı ay tutulmasının etkisini göz ardı etmişsin hocam :))


Log in to reply
 

Baskent Kariyer