Soru Bankası

10 KASIM :( Bazı Borçlar Vardır ÖDEYEMEZSİN....

• Bu gecelik buraya bi not bi dua bırakalım dostlar (tabi içinden gelen)

• “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.” Mustafa Kemal Atatürk
    Saygı ve minnetle...

• ey büyük Atatürk!

Gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime and içerim...

• ''dünyada her şey için, maddiyat için, maneviyat için, muvaffakiyet için, en hakiki mürşit ilimdir, fendir; ilim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. yalnız, ilim ve fennin yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanında takip eylemek şarttır.''
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Buraya ona olan sevgimi birakiyorum,
    Minnetimi,
    Teşekkurlerimi,
    Duami,

Çanakkale ruhuyla doğdum buyudum,
    Actigi yolda yurudum,
    Hedefimden hic sasmadim,
    Bastigim topragi namus bildim, seref bildim,
    Ihanet, asla etmedim.

Hiç unutmadım ki...Nasıl unuturum...

• Hayal ediniz sevr geçerli olsaydı ve orta anadolu da savaştan harap olmuş filistin vari bir ülke olsaydık. Bu topraklarda cok büyük işler yatın çok büyük bir iz bıraktın Atam. Minnettarız

• “Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Mustafa Kemal Atatürk. Nurlar içinde yatsın ulu önder

• saygı, özlem ve minnetle geçen 79 yıl ...

• Kurduğu tesisler, bankalar, yetiştirilmesi talimatı verdiği bitkiler, başlattığı projeler halen Türkiye'nin en büyük üretim ve ihracat silahı. Allah rahmet eylesin, nur içinde yat güzel insan.

Başkent Kariyer