Soru Bankası

Kaynak onerebilirmisiniz? • Arkadaslar merhaba ben bu yil kurum avukatligi icin kpss ye girip sansimi denemek istiyorum . Biraz gec kaldim 5ayim var ancak yine de girmek istiyorum. Benim sorunum su 2007 lise zamaninda turk vatandasi degildim ve maglum vatandas olmadigim icin oss ye giremedim. Sans eseri 1 yil sonra yös adinda bi sinav ogrendim ve yöse girdim. Sorun su ki ; oss ile ilgili bir dersaneye gitmedigim icin matematik haricinde hic bir dersi hatirlamiyorum cografya tarih turkce bunlari en son 11 sene once lisede derslerde gordum. Simdi aranizda benim durumuma uygun konu anlatimli kitap ve soru bankasi onerebilcek arkadaslar varmidir? • @advo_brn hocam öncelikle kolay gelsin. Beş ay yeterli bir süre ben genel kültür yetenek pek bakmadan 84 aldım. Yargı veya savaş yayınlarının kitaplarını başarılı buluyorum. Çalışırken çok uçlara dalma zaten 85 ve üstü puan seni bir kuruma atar. • Hocam genel kültür netini 45, genel yetenek netini de 35 yaptığın vakit alacağın puan 85 civarı. Bunu bilerek öncelikle tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel konuları hızlı hızlı okuyup sitemizde şiddetle tavsiye edilen test kitaplarını çöz. Daha sonra türkçeye geç, bol paragraf sorusu çözerek zaten 20 üstü net yaparsın, matematik içinde 10-15 arası bir net yapılabilir düzeyde geliyor. • @antimülakat, içinde söyledi: Kaynak onerebilirmisiniz?

  Hocam genel kültür netini 45, genel yetenek netini de 35 yaptığın vakit alacağın puan 85 civarı. Bunu bilerek öncelikle tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel konuları hızlı hızlı okuyup sitemizde şiddetle tavsiye edilen test kitaplarını çöz. Daha sonra türkçeye geç, bol paragraf sorusu çözerek zaten 20 üstü net yaparsın, matematik içinde 10-15 arası bir net yapılabilir düzeyde geliyor.

  Hocam bu test kitapları dediğiniz yer hangi bölüm? Nereden bakıyoruz? • @figo102009 http://forum.tercihiniyap.net/topic/1878/2018-kpss-b-grubu-hazırlık-platformu buradan bulabilirsiniz hocam. Her arkadaşımız tarafından birleşilen kitaplar mevcut.


 • 2018 kpss

  Çıkmış sorular hariç, olmazsa olmaz çözmen lazım dediğiniz 1 tane İKTİSAT ÖZGÜN soruları kitabı yazar mısınız ? • Analizi çok başarılı buluyorum ben @duymhuyguy


 

Başkent Kariyer

TercihiniYap.net ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.