Baskent Kariyer Kaymakam
Baskent Kariyer Kaymakam

G├ťNCEL BA┼×LIKLAR

yard─▒m­čÖĆ

• Arkada┼člar hepinize kolay gelsin. ├çok uzun zamand─▒r siteyi ziyaret etme f─▒rsat─▒m olmad─▒─č─▒ i├žin belki daha ├Ânce payla┼č─▒lm─▒┼čt─▒r ama ├Âz├╝r dileyerek soruyorum kpss hukuk ve maliye alan─▒nda yap─▒lan de─či┼čikliklerin son g├╝ncel haliyle elinde pdf olan bir arkada┼č─▒m var m─▒? Bir bebe─čim var ve yine de bu s├╝re├žte kpssye haz─▒rlanmak istiyorum oy├╝zden ├žok ayr─▒nt─▒l─▒ ara┼čt─▒rma f─▒rsat─▒m yok e─čer elinde bulunan bir arkada┼č varsa rica etsem benimle payla┼čabilir mi? ┼×imdiden te┼čekk├╝r ediyorum

• @dlkdr Maliye ile ilgili tablolardan olu┼čan bir not var.Hukuklarda da hepsi yok ama Bor├žlar Hukuku, Ticaret Hukuku, ─░cra-─░flas Hukuku var.─░sterseniz mailinizi yaz─▒n atay─▒m hocam.Ama notlar ├Âzet notlar yani size yeterli olur mu bilmiyorum.

• @Cedric [email protected] en az─▒ndan eski bilgilerden neler de─či┼čti az ├žok akl─▒mda kla─▒r hocam ├žok te┼čekk├╝r ediyorum ├žok saolun

• Merhabalar bende anayasa ve idare hukuku notlar─▒ var isterseniz atabilirim

• @dlkdr rica ederim hocam sizde sa─č olun, mailinize att─▒m.Ders ders ay─▒r─▒p att─▒p maillerin ba┼čl─▒─č─▒nda hangi ders oldu─ču yaz─▒yor hocam.Birde gereksiz bir detay ama Maliyede bir ka├ž harf hatas─▒ var zaten okurken anlars─▒n─▒z.Mesela bir yerde Verginin Unsurlar─▒ yerine, Zerginin unsurlar─▒ yaz─▒lm─▒┼č ­čÖé yani okuyunca anla┼č─▒lcak hatalar.kafan─▒za tak─▒lan yanl─▒┼č oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z bir yer olursa buraya yazars─▒n─▒z hocam, do─črusunu bulmaya ├žal─▒┼č─▒r─▒z.Kolay gelsin hocam iyi ├žal─▒┼čmalar dilerim.

Log in to reply