Arkadaşlar sgk teftiş açıklandı darısı iş teftişe diyelim.
Benim sizlerden bir ricam olacak. Şu an sgk teftiş asil listede olup aynı zamanda iş teftiş mülakat sonucunu bekleyen 13 kişi var. Bu kişilerden iş teftiş açıklandığında kesin olarak ben geçiş yapmayacağım sgk teftişte kalacağım diye düşünen arkadaşlar varsa sizlerden açshb/rehberlik ve teftiş başkanlığına mülakatınızın değerlendirilmemesi , hakkınızdan feragat ettiğinize dair dilekçe ile bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum.
Hak verirsiniz ki teftiş kurullarında ilan edilen aday sayısı ile mülakatlar sonucu kadroya alınan aday sayısı eşit olmuyor daha az oluyor. Geçmişte bunun örneği vmy olsun iş teftiş olsun çok görüldü. O yüzden bu tarz düşüncede olan arkadaşlarımız geçtiğimiz bu yolların ne kadar zorlu olduğunu kendileride çok iyi bilmektedir ve bu yüzden hala atanamayıp sadece bu mülakat sonucunu bekleyen ben gibi arkadaşlarımızın yararına olacağı şüphesiz bir gerçektir.
Eğer bakan/bakanlık ilan sayısı 80 olsa bile kafalarında daha az bir sayı belirlemiş olabilirler az önce dediğim örnekler gibi.
Arkadaşlar vicdanınızın bu konuda hassasiyet göstermesini temenni ediyorum.
Ayrıca sgk teftiş ile ilgili bir whatsapp grubu varsa ordada paylaşılmasını rica ediyorum.